ویژگی های یک قالیــشویی خوب در تهران

بهترین شرکت شستشوی فرش در تهران

تمیز کردن و ترمیم فرش • از بین بردن لکه ها • از بین بردن بو

بهترین قالیشویی تهران برای شستشو،بازیابی و تعمیر فرشها بهترین ایده را به شما خواهد داد. به متخصصان مجاز ما در اعتماد کنید. آموزش ، تعهد و پاسخگویی شبانه روزی به بهترین نحو ممکن به مشتری ارائه میشود.

 ممکن است برخی تصور کنند که هزینه استفاده از ماشین آلات اتوماتیک قالیشویی بسیار زیاد است ، اما ما می توانیم تضمین کنیم که قیمت هایی را که یک شرکت قالیشویی  به شما پیشنهاد می دهد یک هزینه رقابتی برای شما هموطنان عزیز خواهد بود. ، این هزینه از نظر مناسب بودن آن برای خدمات تمام بخشها و چه از نظر کیفیت در عملکرد با خدمات جامعی که برای تمیز کردن خانه ها ارائه می دهد متفاوت میباشد. صرف نظر از اندازه و تعداد فرش هایی که شما برای شستشو سفارش میدهید کارخانه قالیشویی راگا  قادر به ارائه قیمت هایی است که با شرکت های قالیشویی رقابت کند و بهترین قیمت را به شما ارائه میدهد. این چیزی نیست جز تمایل شرکت برای کمک به همه شهروندان در کارهای نظافت منزل و شستشوی قالی و مبلمان شما.

 

بهترین شرکت قالیشویی در تهران 

 

 رنگ پرده ها و فرش ها با ضعف مواد ساخته شده از آنها به مرور کمرنگ میشوند ، برای شستشو و تمیز کردن دقیق آنها به بهترین شرکت قالیشویی نیاز دارید تا از خسارات موارد ناشی از خرید فرش یا پرده های جدید جلوگیری کنید ، شما می توانید به این کار کمک کنید تا اثر لکه ها را تا زمانی که یک شرکت قالیشویی درخواست انجام شستشو و تمیز کردن را انجام دهد ، کمک کنید. می توانید مخلوطی از نمک و سرکه سفید تهیه کرده و در صورت لزوم آنها را با رقیق شدن با کمی آب بدوزید. از پارچه پنبه ای که با مخلوط قبلی روی فرش مرطوب شده است و برای مدت کمی آن را بگذارید ، سپس با استفاده از جاروبرقی فرش را خشک کنید و در صورت وجود از پس مانده نمک خلاص شوید.

 

بهترین قالیشــویی در تهران

بسیاری از هموطنان به دنبال شرکتهایی برای شستشوی قالی یا مبلمان خود هستند کارخانه قالیشویی راگا با ارائه بهترین خدمات قالیشویی و شستشوی مبلمان منازل شما از ارائه این خدمات بسیار خوشحال است، زیرا تمیز کردن آپارتمان یکی از کارهایی است که با توجه مشغله کاری اقایان و یا خانمها نیاز به نیروی متخصص و کارآزموده دارد از این رو کارخانه قالیشویی ما آماداگی این را دارد تا بهترین خدمات را همراه با جدیدترین دستگاه های قالیشویی اتوماتیک همراه با قیمت مناسب در اختیار شما قرار بدهد.

 

اولین شرکت شستشوی فرش شبانه روزی در تمام مناطق پایتخت

کارخانه قالیشویی راگا یکی از بهترین شرکت های شستشوی مکانیزه و خدمات قالیشویی در سراسر نقاط تهران بزرگ میباشد زیرا ما یک تیم از کارگران متخصص  سطح بالا با 20 سال تجربه در زمینه شستشو داریم و از آنجا که شرکت ما همیشه به دنبال برتری است ، این شرکت جدیدترین دستگاه های مدرن را در ایران به منظور صرفه جویی در وقت و همچنین کیفیت استفاده میکند. ارائه خدمات با کیفیت بالا تخصص ماست ، بنابراین اگر می خواهید خدمات ما را دریافت کنید ، ما خوشحال خواهیم شد که با شماره های ما بصورت شبانه روزی تماس بگیرید تا تیم پشتیبانی فنی ما تماس های شما را دریافت می کند و یک تاریخ مشخص برای تمیز کردن آپارتمان شما تعیین می کند ، همچنین ما خوشحالیم که سوالات شما را توسط تیم آموزش فنی پشتیبانی دریافت می کنیم تا به شما پاسخ دهیم.

 

قالیشویی غرب تهران

 بهترین خدمات

شرکت ما دارای یک تیم آموزش دیده از ماهرترین کارگران و تکنسین هایی است که در بالاترین سطح آموزش دیده اند. با توجه به تجربه ، شرکت ما بیش از 20 سال تجربه در شستشوی انواع فرش دستباف و ماشینی دارد.

تیم کاری ما با استفاده از جدیدترین تجهیزات و ماشین آلات که توسط کارخانه ماشین سازی عزیزی کشور تولید شده است ، فرایند تمیزکاری را انجام می دهد تا ما سرآمد باشیم.

 

عملیات تمیز کردن مبلمان و فرشها با استفاده از مواد تمیز کننده و ضدعفونی کننده مطابق با مشخصات بهداشتی و در بالاترین سطح انجام می شود.

فرایند تمیز کردن طبق یک برنامه تمیزکاری انجام می شود که هزاران بار امتحان شده است ، تا در وقت و تلاش صرفه جویی کند.

قالیشویی راگا برای هر فرایند نظافت دستگاه مورد نظر آنرا  اختصاص داده است ، به عنوان مثال مبل ها ، تخته ها و فرش ها را تمیز می کند ، بنابراین از دستگاه های تمیز کننده بخار استفاده می شود و از مواد سبک و غیر سوزاننده استفاده می شود تا به آنها آسیب نرساند

متخصصان ما در قالیــشویی مجاز راگا

شرکت ما دارای گواهینامه قالیشویی و شستشوی فرش ، فرآیندها و روشهای لازم برای تمیز کردن و بازیابی فرش شما را به آرامی و کاملاً دقیق می داند و از آسیب دیدن الیاف یا رنگ فرش جلوگیری می کند. متخصصان ما به پیشرفته ترین تجهیزات نظافت فرش ، شستشوی فرش حرفه ای نه تنها بوهای تعبیه شده ، آلودگی و گرد و غبار را از بین می برد ، بلکه زیبایی رنگ های طبیعی فرش شما را نیز برجسته می کند. با از بین بردن گرد و غبار ، خاک و مواد حساسیت زا ، تمیز کردن فرش علاوه بر این ، کیفیت هوا در محیط داخلی شما را نیز افزایش می دهد.

 

هنگامی که شما در تمیز کردن فرش خود سرمایه گذاری کردید ، مهم است که از آن در برابر لکه های دائمی ، لکه های زشت ، ادرار حیوان خانگی ، ریختن مایعات و غیره محافظت کنید. خدماتی که ما در امر شستشوی فرش ارائه میدهیم باعث میشود تا در برابر نشت ، لکه ها و آلودگی های روزمره. باعث افزایش طول عمر اثاثیه یا لوازم داخلی و فرش شما می شود و می تواند به شما در به حداقل رساندن و کنترل خسارت وارده به آنها کمک کند!

 

به عنوان یک شرکت معتبر قالیشویی ، شستشوی فرش فقط از تجهیزات ، محصولات و روشهای مورد تأیید استفاده می کند تا به مشتریان اطمینان دهد که فرش آنها با بهترین محصولات تمیز می شود.

اجتناب ناپذیر است ، شما بعضی مواقع روی فرشهای ظریف خود موادی خواهید ریخت یا حیوانات خانگی مورد علاقه شما در فرش شما کثیفی ایجاد میکنند ، متخصصان روش هایی برای تمیز کردن و بوی بد فرش شما از این شرایط آسیب رسان ارائه می دهند. تمیز کردن و بوی معطر فوری می تواند فرش گرانبهای شما را نجات دهد ، بنابراین با تماس بگیرید و کار شستشوی خود را به متخصصان بسپارید.

 

قالیشویی راگا

 

طیف وسیعی از گزینه های تمیز کردن و رفع بو را ارائه می دهد:

ضدعفونی کننده فرش

خوشبو کننده فرش

درمان آلرژی فرش

من از خدمات شستشوی فرش در قالیشویی راگا بسیار خوشحالم. من از نحوه مدیریت کارشان خوشم آمد. من با آنها برای همان خدمات تمیز کردن فرش تماس گرفتم و تیم قرار ملاقات را برای من ترتیب داد. من آنها را به توصیه یکی از دوستان رزرو کردم و خوشحالم که این کار را کردم. آنها فرش من را بی عیب و نقص تمیز کردند و من بسیار راضی هستم. من اکیداً آنها را به هرکسی که می خواهد فرش هایش توسط حرفه ای ترین و مقرون به صرفه ترین موکت شوی ها تمیز شود توصیه می کنم. آنها را امتحان کنید و بهترین ها را تجربه کنید.

 

 

نظافت فرش های من استثنایی بود. آنچه واقعاً این شرکت را بالاتر از دیگران قرار داده است خدمات قابل توجه مشتری توسط قالیشویی راگا است که دانش کافی دارد ، صبر و حوصله به خرج می دهد و به سختی کار می کند تا نیازهای من را در جدول زمان خود تأمین کند. سبک او بسیار حرفه ای است. من از شرکت قالیشویی راگا برای نیازهای آینده خود استفاده می کنم و آنها را بدون تردید توصیه می کنم.

 

دختر 8 ساله من مقداری مربای تمشک را خرد کرد روی فرش من نگران این موضوع بودم که فرش رو با چه ماده ای تمیز کنم ولی اقدام من به تمیز شدن فرش منتهی نشد و تصمیم گرفتم تا با بهترین قالیشویی در تهران تماس بگیرم.

فرشهای ما بخاطر شستشوی حرفه ای که قالیشویی راگا انجام داده است هیچ لکه ای وجود ندارد و احساس تمیزتری نسبت به قبل دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Call Now Button