قالیــشویی منیریه

قالیــشویی منیریه

 شستشوی فرش های دستبافت

 

ابریشم- گل ابریشم- چله نخ یکی از حساس ترین شستشو ها در صنعت قالیشویی است. فرش های دستبافت ایرانی به دلیل استفاده از رنگهای طبیعی به مواد شوینده صنعتی واکنش نشان داده و در خیلی از موارد دیده شده است که رنگ نخو نقشه اصلی فرش از بین رفته، کدر شده و یا با یکدیگر ادغام شده است، همین دلیل باید شما را قانع کند که برای شستشوی فرش دستبافتتون به هر قالیشویی اعتماد نکنید.

شستشوی فرشهای دستبافت باید با استفاده از مواد های طبیعی و ارگانیک باشند، شورهای گیاهی، و ارگانیک بهترین مواد برای شستشو و پاک کردن فرش شما می باشد. قالیشویی راگا با افتخار اعلام می کند تنها قالیشویی در تهران می باشد که از این مواد برای شستشوی فرشهای دستبافت استفاده می کند.

 

شستشوی فرش ماشینی

 

فرش ماشینی با جنسهای مختلفی برای کاربردهای متفاوتی تولید می شود.چنانچه در تولید از الیاف با کیفیت استفاده شود و کنترل کیفی مناسب در هنگام تولید و پردازش اینگونه از فرشها صورت گیرد و با نگهداری اصولی از آن در حین استفاده و جلوگیری از رسیدن رطوبت به آن و در نهایت مهمترین نکته شستشوی اصولی سبب افزایش عمر فرش ماشینی میشود.

شستشوی فرش ماشینی در دو گروه فرشهای ماشینی معمولی و فرشهای ماشینی درجه یک ارائه میشوند که هر کدام از آنها مراحل خاص خود را دارا میباشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code